Główna 20, 54-433 Samotwór

6 km od lotniska we Wrocławiu

WYPRANI - NASZE USŁUGi

Swoje usługi świadczymy dla klientów indywidualnych i firm. Niektóre zabrudzenia jesteśmy w stanie usunąć za pomocą domowych sposobów, ale bardzo ważne jest przeprowadzenie prania ekstrakcyjnego swoich mebli minimum raz w roku. Kurz, sierść, roztocza czy plamy wymagają profesjonalnej chemii i specjalnego sprzętu do ich usunięcia. Usługi prania tapicerki i dywanów świadczymy w pięciu krokach:

Identyfikacja zabrudzeń i wybranie metody czyszczenia

 Dostosowujemy metodę czyszczenia do rodzaju zabrudzeń, robimy próbę materiału, aby być pewnym użytej chemii. Rozkładamy meble, jeżeli zachodzi taka potrzeba. Wybieramy najlepszą metodę czyszczenia.

Odkurzanie na sucho

W tym etapie za pomocą profesjonalnego odkurzacza zbieramy brud jaki znajduje się  materiale tj. sierść, kurz, większe zabrudzenia.

Wstępne rozpuszczenie brudu i wcieranie prespraya

Z pomocą specjalnie dobranych środków, rozpuszczamy brud znajdujący się w materiale. Wcieramy go za pomocą szorowarki lub ręcznych szczotek o odpowiedniej miękkości i dajemy mu popracować kilka minut.

Dogłębne płukanie za pomocą odkurzacza ekstrakcyjnego

W zależności od stopnia zabrudzenia, płukanie może być kilkukrotne. Odkurzacz ekstrakcyjny wtryskuje roztwór środka czyszczącego o przyjemnym zapachu, jednocześnie odsysając około 80 % wody użytej do płukania.  Jest to najskuteczniejsza i najczęstsza metoda prania tapicerki.

Odplamianie i ponowne płukanie

Nigdy nie ma 100 % gwarancji na usunięcie wszystkich plam podczas procesu prania ekstrakcyjnego, dlatego po zakończonym praniu, aby zwiększyć efekt końcowy używamy dedykowanych odplamiaczy najlepszych na rynku firm Chemspec i Prochem. Proces odplamiania kończymy ponownym płukaniem odkurzaczem ekstrakcyjnym ze środkiem o odczynie kwaśnym, który neutralizuje PH.

Tak wyprane meble pozostawiamy do wyschnięcia na okres od kilku do kilkunastu godzin. Użycie odkurzacza ekstrakcyjnego pozwala na pozostawienie powierzchownej wilgoci, dzięki czemu meble w naturalny sposób są zdatne do użycia jeszcze tego samego dnia. Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług, zapraszam do kontaktu.